Aktualności

Forma online!

16.03.2020

Nie trać formy przez wirusa! Już od 17 marca proponujemy Ci treningi online, podczas których będziemy ćwiczyć razem.

Wystarczy kawałek podłogi oraz mata, ale bez maty też sobie poradzisz. Wystarczy, że otoczysz swoje kolana odpowiednią troską - podłożysz koc, ręcznik lub będziesz ćwiczyć na dywanie.
Zaczynamy treningiem obwodowym w najbliższy wtorek 17.03.2020, który ma charakter treningu wzmacniającego, o dużej intensywności.

W kolejnych dniach proponujemy:

  • stretching (poniedziałek i piątek)
  • zdrowy kręgosłup (środa)
  • mobilizacje (czwartek)

 

CO MASZ ZROBIĆ:
Jeśli zdecydujesz się na udział w treningach online, zostaniesz dołączony do zamkniętej grupy na Facebook'u, na której będą prowadzone treningi na żywo. 1 godzina zajęć dziennie, zaczynamy o 18:00.

Nie możesz być na 18-tą przed monitorem? Nie martw się, treningi będą dostepne dla Ciebie do odtworzenia o dowolnej porze. Przed każdym treningiem dostaniesz informację od nas co będzie potrzebne Ci do wykonania treningu.

 

INWESTYCJA: 70 zł/osoba (dostęp do 10 godzin treningów przez okres dwóch tygodni)

 

Jesteś zainteresowana(-y)?

Dokonaj wpłaty w wysokości 70 zł na konto "INDUSTRIA" Violetta Dolińska o numerze 87 1140 2004 0000 3402 7686 4925, w tytule prosimy wpisać imię i nazwisko oraz dopisek "treningi online"
Wyślij nam maila (biuro@studioindustria.pl) z potwierdzeniem przelewu i poczekaj na wiadomość od nas zawierającą instrukcję postępowania.

 

Do zobaczenia w sieci.

 


Wstecz